Zadbaj o prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku z Lutenea

by:

Zdrowie

Bioxyn - preparat wspomagający działania narządu wzrokuCierpisz na przewlekłe zmęczenie oczu spowodowane długotrwałą pracą przed komputerem? Często borykasz się ze stanami zapalnymi spojówek? A może masz problem ze zwalczeniem łzawienia gałek ocznych bądź świądem powiek?

Nie jesteś sam! Okazuje się, że schorzenia związane z narządem wzroku dotykają co drugiego Polaka. Wszystko dlatego, że nasze oczy wystawione są stale na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Świadomość dotycząca dbania o oczy jest w naszym środowisku niewielka. Nie zdajemy sobie sprawy, jak destrukcyjny wpływ na nasz wzrok mają promienie słoneczne, wolne rodniki czy niebieskie światło, jakie generowane jest z ekranu monitora czy odbiornika telewizyjnego.

Medycy alarmują, by każdy z nas włączył nieinwazyjną profilaktykę prozdrowotną w zakresie narządu wzroku. Przecież to właśnie oczy pozwalają nam wykonywać rozmaite czynności, jakie niezbędne są podczas codziennej aktywności. Zresztą nie wyobrażamy już sobie życia bez obrazu. Aby zadbać o oczy, należy prowadzić nie tylko zdrowy tryb życia, ale również wprowadzić właściwą suplementację. Specjaliści wspominają o preparacieLutenea z dużą dawką korzystnej dla oczu luteiny i innych składników, które wspierają ochronę narządu widzenia.

Niekorzystne czynniki, przed którymi ochronę wspiera Lutenea

  • promieniowanie UVA oraz UVB,
  • wolne rodniki,
  • zanieczyszczenie środowiska,
  • światło niebieskie wydzielane przez ekran monitora, tableta, smartfona, odbiornika TV.

Jakie dolegliwości pomaga zwalczać Lutenea?

  • zespół suchego oka,
  • łzawienie oczu,
  • pieczenie i zaczerwienienie powiek,
  • przemęczenie oczu w wyniku długotrwałej pracy przed komputerem,
  • krótkowzroczność.

Korzystne działanie Lutenea

Kompleksowa dawka dobroczynnych składników, jakie zawarte są w każdej kapsułce Lutenea, wspomaga funkcjonowanie narząd wzroku. Z jednej strony pomaga niwelować objawy zmęczenia oczu, z drugiej ochrania siatkówkę oka przed działaniem niekorzystnych czynników. Co więcej, idealnie dobrane składniki wspierają redukcję negatywnego wpływu promieniowania czy wolnych rodników, które wykazują destrukcyjne działanie na plamkę żółtą. Ta jest przecież odpowiedzialna za jakość widzenia, w tym widzenia po zmroku, widzenia w krótkiej czy dalekiej odległości. Gałka oczna zyskuje też optymalne nawilżenie.

Skład Lutenea, który chroni oczy

Podstawą jest luteina. Okazuje się, ten składnik nie jest produkowany przez nasz organizm, więc musimy go dostarczać odpowiednią suplementacją. Luteina działa ochronnie na promieniowanie i działanie światła niebieskiego. Do tego jest głównym barwnikiem plamki żółtej oka. Wtóruje jej zeaksantyna, która również zawarta jest w każdej kapsułce Lutenea. Ta wpiera funkcjonowanie plamki żółtej, czyli podstawę siatkówki oka. Dzięki niej jesteśmy w stanie widzieć idealnie ostry obraz z każdej odległości.

Kolejne składniki suplementu Lutenea to witaminy z grupy B. Specjaliści doceniają przede wszystkim zawartość witaminy B6 oraz B12, bo to właśnie one wpływają na redukowanie ryzyka degeneracji plamki żółtej, które to zjawisko może wystąpić nie w wyniku wpływu szkodliwych czynników, ale wraz z wiekiem pacjenta.

Całość wspiera cynk. Ten zapobiega krótkowzroczności. Co ciekawe, najwięcej cynku gromadzi się w siatkówce oka, dzięki czemu narząd wzroku jest w stanie funkcjonować prawidłowo.

Należy podkreślić, że skład zawarty w Lutenea jest w pełni bezpieczny, bo całkowicie naturalny. Dzięki temu nie wpływa negatywnie na narząd wzroku, a wręcz przeciwnie – ochrania go i niweluje przykre dolegliwości. Ponadto, Lutenea w żaden sposób nie obciąża wzroku, nie wywołuje alergii ani najmniejszych podrażnień. Wspiera za to utrzymywanie jakości widzenia na najwyższym poziomie, pozwala utrzymać ciśnienie w gałce ocznej zgodnie z optymalnymi parametrami. W efekcie gałka oczna jest dobrze nawilżona, dotleniona i odżywiona. To wielka ulga dla zmęczonych i jakże osłabionych przecież oczu.

Tylko jedna kapsułka Lutenea dziennie! Dokładnie tak, jedna kapsułka ze skoncentrowanym składem wystarczy, by utrzymać wzrok na najwyższym poziomie i redukować niekorzystne zmiany, jakie na tym polu wystąpiły. W opakowaniu dostępnych jest 30 tabletek, więc wystarczy na miesięczną profilaktykę i kurację.

Działanie potwierdzone doświadczeniem

Lutenea zdobyła uznanie w wielu zakątkach świata. Pozytywne opinie na temat tego preparatu wystawiają ci, którzy przyjmują ja profilaktycznie oraz ci, którzy do tej pory zmagali się z niekorzystnymi dolegliwościami w obszarze narządu widzenia. Oto jedna z nich:

Marta, 35 lat: „Moja praca wiąże się z wielogodzinnym przesiadywaniem przed komputerem. Już od jakiegoś czas u czułam przewlekłe zmęczenie, moje oczy mnie piekły, powieki były zaczerwienione, towarzyszyło mi ciągle uczucie piasku pod oczami. Nie mogłam efektywnie pracować, do tego zaczynała mnie boleć głowa. Preparat Lutenea polecił mi kolega z pracy, który również zmagał się z podobnymi problemami. Już po kilku dniach odczułam wielką ulgę. Teraz kiedy ten suplement diety przyjmuję już prawie miesiąc, mogę potwierdzić, że zauważyłam też znaczną poprawę w zakresie ostrości widzenia”.

Źródło: https://pl.wikipedia.org
Przeczytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *