Nadwaga, czy zawsze wynika z przejedzenia?

by:

Odchudzanie

Niektóre osoby jedzą stosunkowo mało, ale nie tracą zbędnych kilogramów. Jak to się dzieje i czy suplementacja jest w takim wypadku konieczna?

Spowolnienie mechanizmu przez złe podejście do żywienia

Tak naprawdę metabolizm można spowolnić przez wiele czynników. Jednym z nich jest niedobór witamin i minerałów pochodzących głównie z jedzenia. Nadmierne ograniczenie dostarczanych kalorii absolutnie nie służy organizmowi. Dopiero optymalizacja diety pod faktyczne potrzeby zapewnia unormowanie sylwetki. W tym procesie pomagają suplementy diety, ale warto unikać chemicznych spalaczy tłuszczu, czy bardzo zaawansowanych formuł rozgrzewających. Te bowiem podnoszą w nieprawdopodobny sposób ciśnienie i mogą narazić na problemy z krążeniem, sercem. Jedno z ciekawszych rozwiązań to Bioxyn zawierający skoncentrowany szafran, imbir, opuncję figową, czyli składniki odpowiadające za uczucie sytości. Ile kosztuje Bioxyn w aptece? To mniej więcej 100 złotych za oryginalny specyfik. Kto stosował Bioxyn? To najczęściej endomorficy, czy osoby aktywne fizycznie znajdujące się na poważnej redukcji.

Deficyt snu źle wpływa na metabolizm

Kolejny problem przy spowolnieniu metabolizmu to brak, niedobór snu. Standardowa potrzeba to osiem godzin snu i jeżeli generujesz deficyt powinieneś, jak najszybciej uzupełnić dzień drzemkami. Dzięki temu organizm odzyska właściwy poziom energetyczny. Nawet 20 minut drzemki każdego dnia mocno regeneruje ciało, co odbija się też na przyśpieszeniu spalania tłuszczu. Dietetycy bardzo często polecają wodę z cytryną zaraz po przebudzeniu, ale to nie do końca prawda. Chodzi po prostu o właściwe nawodnienie ciała. Dzięki właściwemu nawodnieniu unikasz odkładania toksyn i uzyskujesz równowagę hormonalną tak bardzo wpływającą na odchudzanie. Bioxyn dodatkowo pomaga w tym procesie.

Słowo na zakończenie

Suplementacja, dieta z wystarczającą dawką witamin i minerałów, odpowiednia regeneracja ciała i unikanie stresu to najważniejsze czynniki szybszego odchudzania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *