Jak przyśpieszyć metabolizm?

by:

Zdrowie

Przyśpieszenie metabolizmu to najważniejszy cel przy długoterminowym odchudzaniu. To zagadnienie szczególnie istotne dla endomorfików, czyli osób trudno zrzucających tkankę tłuszczową.

Optymalizacja diety bez wysiłku

Niektóre potrawy i zioła przyśpieszają wyraźnie przemianę materii. To głównie imbir, papryczka chili, praktycznie wszystkie ostre przyprawy. Dodatkowy plus spożywania ostrych przypraw to profilaktyka przeciwko pasożytom gromadzącym się w jelitach. Nie musisz spożywać wskazanych produktów bezpośrednio. Dobrze sprawdzają się również ekstrakty (skoncentrowana dawka) spotykane w suplementach. Bioxyn (apteka Gemini) zawiera imbir, szafran, co pokazuje znajomość tematu przez producenta specyfiku. Przy okazji sprawdzania właściwości Bioxynu warto zwrócić uwagę na realne metamorfozy dotychczasowych użytkowników.

Regularne posiłki

Posiłek, co 3-4 godziny to absolutna podstawa przy utrzymaniu dogodnej diety. Suplementy, jak Bioxyn mogą jedynie wyrównać dysproporcje dietetyczne, ale krótkoterminowo, raz na kilka dni. Częste jedzenie małych porcji prowadzi do wyzwolenia dodatkowych pokładów energii i do lekkiego podniesienia temperatury ciała. Przez to dochodzi do szybszego spalania tkanki tłuszczowej.

Więcej ruchu

Połączenie treningu aerobowego oraz siłowego to najlepsza perspektywa. Ile czasu ćwiczyć? Tak naprawdę spalanie tłuszczu zaczyna się natychmiast po rozpoczęciu aktywności, ale po dłuższym czasie proporcje spalania tłuszczu zmieniają się na coraz wyższe. Rozbudowana tkanka mięśniowa sama w sobie potrzebuje więcej energii, więc to zapewnia naturalne przyśpieszenie codziennego metabolizmu.

Kilka słów podsumowania

Bioxyn, prawdziwe opinie o odchudzaniu, wgląd do metamorfoz osób na długoterminowej diecie, zastosowanie powyższych wskazówek to realna szansa na poprawę sylwetki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *