Dieta kapuściana

by:

Dieta

Jeżeli chce się szybko schudnąć parę kilogramów, dieta kapuściana jest wyjściem idealnym. Przez wiele lat była ona bardzo popularna, dzięki temu, że nie miała ona ograniczeń kalorycznych. W ciągu dnia można jeść tyle, na ile ma się ochotę, jedynym ograniczeniem tej diety, jest to co jemy.

Jak sama nazwa wskazuje, dieta oparta jest na kapuście. A dokładnej, na zupie z kapusty. Sprawa jest prosta. Codziennie gotujemy duży garnek takiej zupy. Powinna zawierać jedynie warzywa, przede wszystkim cebule, paprykę, marchew, seler naciowy i oczywiście kapustę. Można przyprawiać ją pietruszką, koprem, bazylią, czosnkiem, czy oregano. Nie można zapomnieć o zasadzie, że pod żadnym pozorem do takiej zupy nie wolno dodawać soli, tłuszczu czy buliony, wtedy cała dieta nie przyniesie jakichkolwiek rezultatów, jedynie może spowodować niechęć do kapusty.

Dieta kapuściana nie powinna trwać dłużej niż tydzień, dłuższe jej stosowanie może skończyć się zaburzeniami pracy organizmu, lub jego częściowym wyniszczeniem. Mimo, że taka dieta trwa jedynie tydzień, może przynieść zadziwiające rezultaty. Osoby, stosujące tę dietę chudły nawet 6 kilogramów.

Oprócz zupy kapuścianej, podczas całego dnia można jeść owoce, warzywa, bardzo ważne, aby spożywać dużo wody, by organizm nie został odwodniony. Nie poleca się tej diety zagorzałym mięsożercom, gdyż podczas jej stosowania, mięso można spożyć jedynie raz w przeciągu całego tygodnia. Jeżeli jednak, taka osoba chce spróbować swoich sił, a przetrwanie takiej diety będzie jego celem, jest dla niego pomoc. Produkt stworzony dla osób na diecie, mających problem z wytrwałością. Redukuje uczucie sytości, pomaga najeść się niskokalorycznymi produktami, taki jak właśnie owoce i warzywa. Dzięki zawartym składnikom, połączonym, z wcześniej wymienionymi przysmakami, przetrwanie diety jest proste, wygodne i nie sprawia najmniejszego problemu, nawet najbardziej głodnemu człowiekowi.

Więcej przeczytasz tutaj:

bioxyn stosowanie I ravestin 520 I lutenea opinie I sliminazer skutki uboczne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *