Dieta grapefruitowa

by:

Dieta

Coraz bardziej popularna wśród ludzi na całym świecie staje się dieta grapefruitowa. Jak wskazuje sama nazwa, polega ona na spożywaniu dużej ilości tych cytrusów. Co w nich jest takiego wspaniałego, że to właśnie na nich powinna opierać się cała dieta? Grapefruity są bogate w witaminę C, beta karoten oraz wodę, która jest niezbędna podczas odchudzania. Podczas stosowania tej diety, nie chodzi o spożywanie cały dzień jedynie cytrusów. Każdego dnia powinno się zmieniać jadłospis. Jedynym stałym elementem powinien być grapefruit na śniadanie, czy też podwieczorek, lub może być wkomponowany w ciekawy, przepyszny obiad.

Tak jak w każdej innej diecie, najlepiej spożywać mięso z kurczaka, chude ryby i przede wszystkim owoce i warzywa. Produkty z mąki, takie jak makaron, czy chleb, powinny zostać zmienione na produkty pełnoziarniste. Trzeba całkowicie zrezygnować z soli, gdyż zatrzymuje ona wodę w organizmie.

Stosując dietę grapefruitową powinno się dostarczyć organizmowi około 1700 kalorii dziennie. Z powodu małej zawartości tłuszczów w tej diecie, zaleca się stosowanie jej przez maksymalnie 2 tygodnie. Oczywiście, można do niej wracać po tygodniowej, czy 2- tygodniowej przerwie, jednak ważne jest, aby dieta, będąca przerwą, również ograniczała kaloryczne i tłuste produkty, które mogłyby zniszczyć cały wysiłek włożony w wykonanie postawionego sobie celu. Aby tak się stało, warto zaopatrzyć się dobry suplement diety wspomagający odchudzanie. Wspomaga człowieka w wytrwaniu w postanowieniu nie podjadania, dzięki składnikom, które tworzą uczucie sytości i redukują apetyt. Dieta wzbogacona będzie efektywniejsza, przyniesie szybsze rezultaty i co ważne, nie trzeba obawiać się efektu jo-jo, który jest największym koszmarem odchudzających się osób.

Więcej przeczytasz tutaj:

bioxyn kontakt I opinie o sliminazer I ravestin sklep I lutenea dawkowanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *